Hakkımızda

Satış ve Dağıtım işlemlerini merkezi Bursa'da bulunan showroom ve depolarından sağlayan Kayı Boyu, ağırlıklı olarak yurt dışına satış yapmakta olup iç piyasada da yurdun dörtbir yerine satışını sürdürmektedir.  Bebetürk marka altında satış yapan firma, üretimini kendisi yaptığı ürünlerdeki kalite standartlarının yüksek olması sayesinde piyasaya açıldığından çok kısa bir süre sonra sektörünün lider kuruluşları arasına girmeyi başarmıştır.

"Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" anlayışını ilke edinmiş olan Bebe Türk, ürünlerini ağırlıklı olarak dış pazarlara ihraç etmekte ve bu pazarlardaki payını her geçen gün müşterilerine sunduğu iyi hizmet ve kaliteli ürünleri ile arttırmaktadır.

Müşterileri için Türkiye'nin her yerine de hizmet ulaştırmayı görev edinmiş olan kuruluş; değerli siparişlerinizi satış personeline ilettiğiniz andan itibaren size ürün yelpazesinde bulunan ürünleri en hızlı şekilde ulaştıracaktır.

Bebe Türk, bebek kıyafetleri satışında üretimi kendi tesislerini yürütmenin avantajlarıyla siz değerli müşterilerine en üstün kaliteyi en ekonomik şartlarla sunmaktadır. Kaliteyi ucuza, yerinde ve zamanında ulaştırmanın sorumluluğu ile çok yakında Türkiye'nin dört bir yanındaki satış ağını tamamlayacak olan Bebe Türk 0-3+ 0-14 yaş grubu Bebek ve Çocuk iç ve dış giyiminde tercih edilen tek marka olmayı hedeflemektedir. Hedeflerine ulaşıncaya kadar geçen sürede gelen yurtiçi ve yurtdışı toptan siparişleri en kısa sürede müşterilerine ulaştırmaktadır.

Bebe Türk "Sağlıklı ve rahat” bebek kıyafetleri üretir.